Sıkça Sorulan Sorular

Eğitimlerden nasıl yararlanabiliyorum?

Eğitimlerden yararlanabilmek için sitemize üye olmanız yeterlidir. Kayıt işleminden sonra mail adresinize gelecek olan kullanıcı adı ve şifre bilgileriyle giriş yapabilir ve tarafınıza atanmış olan ücretsiz eğitimlere hemen başlayabilirsiniz.

Eğitimleri herkes alabiliyor mu?

Sitemize kayıt olan herkes ücretsiz eğitimlerden yararlanabilmektedir.

Ücretsiz eğitimlerden nasıl yararlanabilirim?

Ücretsiz eğitimlerden yararlanabilmek için sitemize üye olmanız yeterlidir.

Ücretli eğitimlerden nasıl yararlanabilirim?

Ücretli eğitimlerden yalnızca banka çalışanları yararlanabilmektedir. Eğer banka çalışanıysanız çalıştığınız bankanın kurum eğitim sorumlusu ile irtiabata geçerek ücretli eğitim talebinde bulunabilirsiniz.

Üyelik süresi ne kadar?

Sitemize kayıt olduktan sonra üyeliğinizin sonlanması için herhangi bir süre yoktur.

Kayıt olduktan sonra eğitimlere hemen başlayabiliyor muyum?

Kayıt olduktan sonra mail adresine gelecek olan kullanıcı adı ve şifre bilgileriyle giriş yaparak, tarafınıza atanmış olan ücretsiz eğitimlere hemen başlayabilirsiniz.

Eğitimler ne kadar süre açık kalıyor?

Ücretsiz olarak yararlandığınız eğitimler için herhangi bir süre kısıtı yok. Dilediğiniz zaman, dilediğiniz kadar eğitimlere giriş yapabilirsiniz.

Ücretsiz eğitimler sonunda sertifika alabiliyor muyum?

Ücretsiz yararladırdığımız eğitimlerden yalnızca üniversite öğrencileri eğitimlerini tamamladıklarında online sertifika alabilmektedirler.

Sertifikayı kimler alabiliyor?

Ücretsiz yararladırdığımız eğitimlerden yalnızca üniversite öğrencileri eğitimlerini tamamladıklarında online sertifika alabilmektedirler. Ücretli eğitimler de ise banka çalışanı olup bankanın yetkili kurum eğitim sorumlusunun talebiyle eğitim alan ve 60 gün içinde eğitimini tamamlayan kullanıcıların adreslerine basılı sertifika gönderilmektedir.

Basılı sertifika alabiliyor muyum?

Ücretsiz eğitimler için basılı sertifika verilmemektedir.

Sertifikayı bastırabiliyor muyum?

Üzerinde ıslak imza olan online sertifikayı bastırarak dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Ücretsiz eğitimler sonunda neden sertifika alamıyorum?

Ücretsiz eğitimlerden yalnızca üniversite öğrencileri sertifika alabilmektedirler. Bunun için "Üye Ol" kısmında "Öğrenci"yi seçmelisiniz. Kaydınızı öğrencisi olduğunuz okulun size vermiş olduğu e-posta adresiyle yapmalısınız. bu adres edu veya edu.tr uzantısında olacaktır.

Öğrenciyim, eğitimi tamamladım ama neden sertifika alamıyorum?

Sertifika alabilmek için kayıt sırasında öğrenci seçiminin yapılmış olması gerekir. Eğer üniversite öğrencisi olduğunuz halde eğitiminizi tamamladığınızda sertifika alamadıysanız kaydınızı düzeltmemiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eğitimi tamamladım ama bitirme yüzdem hatalı görünüyor.

Eğitime tekrar giriş yaparak eğitim oynatıcısı içinde yer alan Konu Ağacı, İçindekiler butonlarına tıklayınız. Açılan Konu Ağacında tamamlamadığınız konuları farklı renkte görebilirsiniz. Tamamlanmamış konu başlıklarına tıklayarak ilgili konuları tamamladığınızda bitirme yüzdeniz doğru bilgiyi gösterecektir.

Kullanıcı adı ve şifre bilgilerimi unuttum, tekrar nasıl ulaşabilirim?

Giriş ekranında yer alan Şifremi Unuttum linkine tıklayarak kullanıcı adı ve şifre bilgilerinizin mail adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Sınıf içi eğitimler ve seminerlerle ilgili bilgiye nereden ulaşabilirim?

Sınıf içi eğitimler ilgili bilgiye http://egitimkatalogu.tbb.org.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Eğitimlerle ilgili yeni güncellemeler var mıdır?

Eğitimlerle ilgili güncel bilgiler anasayfadan duyurulmaktadır.

Video ve/veya Mobil eğitimleri izleyebilmek için teknik gereklilikler nelerdir?

Video eğitimleri izleyebilmek için bilgisayarınızda Flash Player yüklü olması, mobil eğitimler içinse IOS veya Android işletim sistemli bir mobil cihaz ya da tabletiniz olması yeterlidir.

Mobil eğitimlerden nasıl faydalanabiliyoruz?

Mobil eğitimlerden faydalanmak için AppStore veya Google Play Store’dan TBB Mobil Eğitim uygulamasını mobil cihaz ya da tabletinize indirmeniz gerekmektedir.